ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

smart tel roz1 vilni Liter
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Два роки війни

У нашій країні два роки триває війна, котра розпочалась 24 лютого 2022р. з повномасштабного російського вторгнення. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розв’язала проти України десять років тому, у 2014 році, з окупації Криму.

Про героїчний спротив українського народу, про його мужність, кмітливість і єдність перед жорстоким ворогом  свідчать видання книжкової виставки «Історія України у подіях і датах: початок  повномасштабної війни РФ в Україні», що організована у відділі обслуговування користувачів Сумської ОУНБ.

Спогади, щоденники, публіцистика, художні прозові і поетичні твори розповідають про злочини проти людяності, котрі російські загарбники чинили в Україні; героїчну оборону українських міст: Буча, Харків, Ізюм, Миколаїв, що були нагороджені Почесною відзнакою «Місто-герой України». З видань можна дізнатися про добровольчі формування і їх роль у відстоюванні свободи і незалежності нашої держави.

Для ознайомлення з сучасними виданнями про війну запрошуємо до відділу обслуговування користувачів (зала № 307).