Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Перелік послуг

Перелік платних послуг

Прейскурант на платні послуги

Перелік пільогових категорій

Дистанційне замовлення книг з фондів бібліотеки

Галузеві відділи та відділи міського і юнацького абонементів бібліотеки для збереження вашого часу пропонують нову послугу - прийом замовлень на документи з фондів .
Замовлені книги ви зможете отримати у відповідних відділах бібліотеки в той же день, якщо замовлення надійшло до 10 години ранку, або наступного дня з моменту отримання вашого замовлення бібліотекою.

В замовленні обов'язково вказати:
1. Основні бібліографічні дані на книгу (автор, назва видання, рік видання);
2. Прізвище читача;
3. Електронну пошту для відповіді;
4. Дату бажаного отримання.

В одному замовленні повинно бути не більше п'яти книг. Книги бронюються строком на 3 дня з моменту відповіді. Бібліографічні дані на потрібну вам книгу ви можете в разі необхідності знайти на нашому сайті в розділі Електронний каталог. Послуга безкоштовна.
Заявки надсилайте на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Визначення індексів УДК

Платна послуга з визначення індексів УДК і авторських знаків становить 50 грн. за один документ та надається двома способами:

 I. Звернутися до бібліотеки за адресою: м. Суми, вул. Героїв Сумщини, 10, відділ обробки літератури та організації каталогів (оплата готівкою в касі бібліотеки).

 II. Написати листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з коротким описом документа та ключовими словами до нього (оплата на P/P UA 488201720314261002201019329 в ДКСУ м. Київ

Код ЄДРПОУ 02221863 

призначення платежу: за послуги індексування).

Телефон для довідок: +3(0542)700-230