ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

smart tel roz1 vilni Liter
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Презентація книги Наталі Терамае «Богомазов у Фінляндії»

В Сумській ОУНБ відбулась зустріч з Наталею Терамае, авторкою книги «Богомазов у Фінляндії» і мистецтвознавицею та модераторкою дискурсу Валентиною Клименко. На заході йшла мова про Олександра Богомазова, самобутнього художника початку ХХ ст., представника українського й світового авангарду, уродженця нинішньої Сумщини.

Наталя Терамае – журналістка, перекладачка,  авторка прекрасних статей в журналі «Локальна історія»,  наразі живе на дві країни – Україна/Фінляндія. Свого часу була лекторкою в Хельсінському університеті, культурним автором в газеті «Україна молода», кореспондентом в тижневику «Без цензури», спічрайтером в Секретаріаті Президента України.

Валентина Клименко – журналістка та мистецтвознавиця, була головним амбасадором, піарником Національного художнього музею України, автором, публіцистом на теми культури у виданні Vogue Ukraine, заступником головного редактора газети «Україна молода».

Запрошені гості розказали про Олександра Богомазова, славетного графіка, живописця, теоретика мистецтва, одного з чільних представників українського й світового авангарду в мистецтві, чия творчість представлена в Сумському обласному художньому музеї.