ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)
нд: вихідний
У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриття
Зведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми
Календарі
Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2025 рік
Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік
Дмитро Буйвал: історія нескорених
Напередодні Дня Гідності та Свободи, який відзначається в Україні 21 листопада та вшановуючи пам’ять героїв сьогоднішньої війни у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся патріотичний захід «Дмитро Буйвал: історія нескорених» у форматі живої книги.
Дмитро Буйвал — відомий в Сумах митець та громадський діяч, засновник громадської організації «Голос вулиць», творчої майстерні «Артіль МІФ» та організатор фестивалю вуличного мистецтва «Харитоненко Fest». Він популяризував вуличне мистецтво в Україні та за кордоном, їздив на фестивалі та івенти, розробив авторську технологію виготовлення костюма, створив цілу когорту унікальних образів. До лав ЗСУ став влітку минулого року, був командиром гранатометного відділу. Загинув 11 серпня 2023 року.
Спогадами про Дмитра поділилися: Наталія Цибульська, начальник відділу культури сумської міської ради; Дмитро Будянський, викладач кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Сумського державного педагогічного університету; Володимир Семерня, сумський фотохудожник; Даніїл Бабусенко, артист творчої студії «Артіль Міф».
«…найкраща, найдобріша, найсвітліша Людина у Всесвіті, мій коханий Дмитро Буйвал», так сказала про героя Наталя Новак, його дружина.
Валентина Кальченко, в.о. директора Сумської ОУНБ подякувала всім за участь у вшануванні пам’яті митця Дмитра Буйвала та відмітила, що захід видався зворушливим і щемливим, бо присутнім було важко стримати сльози, але в той же час родинним, теплим.
Учасники заходу переглянули відеоролик «Дмитро Буйвал: історія нескорених», створений працівниками бібліотеки.
Іміджевий звіт Сумської ОУНБ за IIІ квартал 2024 року
Тематичні блоги
Про найцікавіше з життя бібліотеки
Наші подкасти