smart zvit23_kv3 ukr Mov Kalend
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Тренінг у Сумській ОУНБ

07 листопада 2023 року в Сумській ОУНБ відбувся тренінг «Застосування платформи графічного дизайну Canva в роботі бібліотек територіальних громад області». На заході з підвищення професійної компетенції були присутні бібліотекарі Бездрицької та Степанівської територіальних громад Сумського району.

В ході навчання колежанки зареєструвались та ознайомились з онлайн-ресурсом Canva. За допомогою модераторів бібліотекарі робили перші кроки в дизайні, ознайомились з рекомендаціями та фішками використання платформи у своїй роботі. Сформували візуальний досвід графічного дизайну, вчилися користуватися доступом до вбудованої бібліотеки шаблонів, фото, картинок, шрифтів для створення ілюстрацій і відео. Практично створили презентацію, відеоогляд та рекламну афішу.

Закріпивши отримані знання та навички, учасники отримали візуальні матеріали з корисними посиланнями для подальшого розвитку та допомоги в роботі: пошуку безкоштовних картинок, музики тощо.

Модератори: завідувачка відділу інформаційних комунікацій та баз даних Людмила Понкратова та головний методист науково-методичного відділу Дарія Лук’яніхіна.