ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel vilni smartfon
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Безпечне використання гаджетів

Ми живемо в сучасному цифровому світі. Новітні інформаційні технології забезпечують людині комфорт. У кожного є смартфон, яким вміє користуватися навіть малеча. Додаток Дія завжди прийде на допомогу. Ми не уявляємо свого життя без Інтернету, спілкування в соціальних мережах. Але, як кажуть, є дві сторони медалі. Інший бік – це кібератаки зловмисників, шахраїв, які прагнуть викрасти особисті дані, зняти гроші з банківської картки  та ін. Що ж робити? Що треба знати, щоб почувати себе в безпеці?

 Безпечне використання гаджетів стало темою круглого стола, що організували фахівці Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Учасники засідання – представники національної поліції поліції – ст. лейтенант Горьковська М.В., Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Кожушко А.В., Підвисоцька С.А.,  члени благодійних організацій «Сумський єврейський благодійний фонд Хесед Хаїм» на чолі з Мирською Т.Р., «Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш» та «Благодійний фонд Хесед Хана» м. Кривий Ріг, користувачі бібліотеки. Зустріч проходила у змішаному форматі офлайн і онлайн (на платформі ZOOM). Присутні отримали корисну та необхідну для користувачів девайсів інформацію, мали змогу задати запитання спікерам, ознайомитись із переглядом літератури «Безпека у цифровому просторі», підготовленим працівниками відділу.